Nawalił kombajn? Na kłopoty Fillersi!

Kilka dni temu nasz człowiek od zadań specjalnych – Łukasz Stefaniuk, doskonale znany pieczarkarzom z rejonu siedleckiego, odebrał telefon od jednego z nich z prośbą o ratunek. Co się stało?

W sumie standardowa sytuacja: naczepa z kompostem na podjeździe, torf też już czeka, pracownicy przygotowani, tylko kombajn odmawia posłuszeństwa – oczywiście nie był to sprzęt The Fillers :). Na szczęście dla klienta oferujemy usługę załadunku naszym sprzętem w takich sytuacjach.

Zgodnie z obietnicą Łukasza, szefa ekipy The Fillers, załadunek został wykonany przy użyciu usługowej wersji kombajnu Hercules, więc podłoże i okrywa załadowane, pieczarki rosną, a nasz klient ma spokojny sen, bo nie poniósł ogromnych strat…

To bez wątpienia fantastyczne uczucie dla nas – pomóc klientowi, gdy maszyna innego producenta odmówiła posłuszeństwa.

Hercules, który produkowany jest już od 6 lat nigdy nie zawiódł ani nas, ani pieczarkarzy – 100% załadunków zostało wykonanych w zakładanym terminie.

Skorzystać z Herculesa można na różne sposoby- podpisać umowę na załadunki usługowe, wynająć usługę “ratunkową” (oczywiscie jeśli szczęśliwie dysponujemy wolnym czasem) a także zakupić własny zestaw i być spokojnym.

The Fillers, to jakość, pewność i bezpieczeństwo. Pamiętajcie, że zawsze można na nas liczyć!

Poniżej nagranie przedstawiające załadunek usługowy na trzech różnych obiektach:

 

Więcej informacji na temat załadunków usługowych znajdziecie klikajac tutaj